З Івано-Франківщини примусово повернуться додому двоє громадян Грузії

З Івано-Франківщини примусово повернуться додому двоє громадян Грузії

З Івано-Франківщини примусово повернуться додому двоє громадян Грузії

Відповідно до своєї компетенції Міграційна служба Івано-Франківщини прийняла рішення про примусове повернення до країни походження двох громадян Республіки Грузії. 26-річного і 31-річного грузинів зобов'язано покинути територію України до 23 січня як осіб, які не мають жодних законних підстав для перебування в нашій країні.

Перед тим працівники відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС в області провели відповідну перевірку з метою з'ясування правового статусу двох іноземців. Встановлено, що кавказці прибули в Україну на початку липня минулого року, а вже незабаром опинилися під вартою за обгрунтованою підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень. У грудні за вироком Івано-Франківського міського суду двох громадян Грузії було засуджено до позбавлення волі на строк, співвідносний терміну застосованого щодо них запобіжного заходу – тримання під вартою.

Згідно з рішенням УДМС в області на найближчі три роки кожному з цих осіб заборонено в'їзд в Україну.

Упродовж минулого року працівники міграційної служби Івано-Франківщини виявили на території області 208 неврегульованих мігрантів, які порушили правила перебування іноземців в Україні, а відтак змушені були покинути нашу країну у примусовому порядку.

Крім того, наразі в Україні залишаються 3 іноземці – вихідці з азійських країн, яких поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України, з метою ідентифікації та забезпечення виконання судових  рішень про  примусове видворення.  На виконання судового рішення про примусове видворення чинне законодавство відводить шестимісячний термін.

Управління ДМС в Івано-Франківській області