Херсонська міграційна служба долучилась до святкування Дня Соборності України
![Херсонська міграційна служба долучилась до святкування Дня Соборності України](/assets/cache_image/news/2020/01/6575_724x0_803.jpg)
22 січня виповнилося 101 рік від дня проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Урочисто Акт злуки оголосили 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві, він був приурочений до річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки. Це видатна подія об’єднання українських земель стала визначною віхою для подальшої боротьби за незалежність та становлення української нації і державності.
Сьогодні, на площі Тараса Шевченка відбувся урочистий мітинг присвячений Дню Соборності України, в якому взяли участь голова Верховної Ради Дмитро Розумков, народні депутати, керівники області та міста. Разом з громадськістю Херсона, співробітники Міграційної служби області долучились до відзначення однієї з найважливіших подій в історії становлення української держави. Учасники мітингу вшанували борців за незалежність України та поклали квіти до пам’ятника великому Кобзарю.
Управління ДМС у Херсонській області