Неврегульованого мігранта з РФ примусово видворили з України

Неврегульованого мігранта з РФ примусово видворили з України

Неврегульованого мігранта з РФ примусово видворили з України

35-річного громадянина Російської Федерації примусово видворили з України. Неодноразово засуджений іноземець за вчинення злочинів, передбачених частиною 1 статтею 185 Кримінального кодексу України, переховувався від міграційників на території області через небажання залишати Україну.

Оскільки іноземець не виконав рішення про примусове повернення до країни походження, подальшу його долю вирішив суд, прийнявши рішення про примусове видворення порушника міграційного законодавства.

Співробітники сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління ДМС України в Черкаській області, скоординувавши дії з Управлінням стратегічних розслідувань в Черкаській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, спільно провели пошукову роботу, у результаті якої встановили місце знаходження неврегульованого мігранта.

Іноземця супроводили до контрольно-пропускного пункту «Сеньківка» та передали прикордонникам. Через встановлену заборону в’їзду перетнути державний кордон України видворений громадянин РФ зможе тільки за 5 років.

Управління ДМС у Черкаській області