На Закарпатті незаконному мігранту заборонили в’їзд на 8 років

На Закарпатті незаконному мігранту заборонили в’їзд на 8 років

На Закарпатті незаконному мігранту заборонили в’їзд на 8 років

Працівники відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення ГУДМС в Закарпатській області спільно з поліцейськими здійснили супровід іноземця, який незаконно перебував на території України, для поміщення в Пункт тимчасового перебування іноземців у с.Журавичі Волинської області.

Громадянина Грузії виявили в Ужгороді у рамках відпрацювання у вересні минулого року. Чоловік перевищив дозволений термін перебування в Україні. Тому було винесене рішення про примусове повернення іноземця до країни походження. Однак цього рішення чоловік не виконав. Відтак міграційною службою області було ініційовано позов до Ужгородського міськрайонного суду  про затримання незаконного мігранта  та поміщення до ПТПІ. На суд громадянин Грузії не з’явився, навіть намагався втекти, проте був затриманий співробітниками Чопського прикордонного загону на Великоберезнянщині.

29 січня на виконання рішення суду іноземець поміщений до ПТПІ-Журавичі для подальшого видворення його за межі держави із забороною в’їзду на 8 років.

Головне управління ДМС у Закарпатській області