УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Чоловікові інкримінують підроблення документів: виною тому фірма-посередник

Чоловікові інкримінують підроблення документів: виною тому фірма-посередник

Чоловікові інкримінують підроблення документів: виною тому фірма-посередник

Остерігайтесь підробок і не користуйтеся послугами по документуванню у сумнівних організаціях.

До районного відділу Міграційної служби у Києві звернувся чоловік для оформлення закордонного паспорта. При перевірці його внутрішнього паспорта-книжечки виявилося, що той підроблений. Підрозділ міграційної служби іншої області не підтвердив вклеювання фотокартки по досягненню 25-річного віку. Та і не мав права той підрозділ з іншого кінця України вклеювати йому фотокартку, адже така послуга надається за зареєстрованим місцем проживання.

Чоловік зізнався, що свого часу звертався до деякої організації, яка спеціалізується на наданні допомоги у питаннях паспортизації, адже вирішив, що матиме багато клопоту, звернувшись безпосередньо до Міграційної служби. Бідолаха заплатив 1500 грн. і через місяць йому вручили паспорт з новою фотокарткою, запевнивши, що все офіційно. На ділі ж – підроблення низької якості.

Звернувшись до Міграційної служби, він би через кілька днів забрав свій готовий документ (законодавством передбачений п`ятиденний термін). До того ж, послуга ця безкоштовна.

Про виявлення підробленого документа сповістили поліцейських. Чоловікові  загрожує кримінальна відповідальність за ст. 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

 На цьому прикладі стає очевидним, що користуватися послугами посередників при отриманні адміністративних послуг ДМС мало того, що недоцільно, так ще і небезпечно. Ви можете не відрізнити підробку від оригіналу, а от фахівці по одному підпису або печатці помітять ознаки фальшування. Важливо пам'ятати, що власників підроблених документів рано чи пізно чекає покарання. До того ж, «липовий» паспорт неможливо відновити чи обміняти.

Центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області