У Черкасах провели підсумкову нараду

У Черкасах провели підсумкову нараду

У Черкасах провели підсумкову нараду

В Управлінні ДМС України в Черкаській області підсумували результати роботи за січень 2020 року. Основними питаннями обговорення керівників структурних та територіальних підрозділів установи стали два напрями діяльності служби – паспортна робота та протидія нелегальній міграції.

Присутнім вказали на недоліки, які допускаються працівниками під час формування та опрацювання заяв-анкет. Наголосили на важливості вчасного внесення до бази даних ЄДДР (Єдиний державний демографічний реєстр) інформації про визнання недійсним, вилучення, анулювання, знищення паспортів та дотриманні вимог з оформлення матеріалів із питань реєстрації місця проживання/зняття з реєстраційного обліку, порядку передачі їх до відділу обліку та моніторингу інформації про реєстрацію місця проживання.

Проаналізували та порівняли основні показники виявлених порушників міграційного законодавства, зокрема неврегульованих мігрантів, за минулий місяць та аналогічний період 2019 року.

Так, протягом січня 2020 року територіальними підрозділами УДМС України в Черкаській області було виявлено 15 неврегульованих мігрантів. Стосовно 14 осіб прийнято рішення про примусове повернення та 1 рішення про заборону в’їзду на територію України. Загалом до адміністративної відповідальності притягнуто 37 порушників міграційного законодавства.

Насамкінець окреслили завдання, заплановані для реалізації уже в поточному місяці та протягом року.

Управління ДМС у Черкаській області