У Черкасах провели низку тематичних занять-навчань

У Черкасах провели низку тематичних занять-навчань

У Черкасах провели низку тематичних занять-навчань

У Черкасах для керівників територіальних підрозділів Управління ДМС України в Черкаській області провели низку тематичних занять-навчань для поглиблення і систематизації раніше здобутих професійних знань.

Чи засвоїли теоретичний матеріал про розроблення посадових інструкцій державних службовців категорії «Б», «В» за новою формою мали змогу перевірити керівники територіальних підрозділів на тренінгу-практичному занятті. Вичерпну інформацію на зазначену тему міграційники отримали, ставши учасниками вебінарів, які організувала та провела у січні завідувач сектору управління персоналом Наталія Озеран.

Під час практичного заняття всі учасники були розділені на три команди за допомогою кольорових цукерок. Кожна команда повинна була розробити посадову інструкцію державного службовця категорії «В» за новою формою. Міграційники радилися та жваво обговорювали, як чітко вказати всі функціональні обов’язки, завдання, права та відповідальність працівника в кадровому документі. По завершенню, спільно змогли проаналізувати успішність виконаного завдання, виправити незначні недоліки та головне – закріпити отримані знання, працюючи в команді.

Естафету моніторингу професійних знань перейняла начальник відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Світлана Тихенко. Спільно з керівниками територіальних підрозділів обговорювали основні аспекти здійснення контролю за дотриманням органами реєстрації законодавства з питань реєстрації місця проживання. Актуальним питанням нині є відповідальність органів реєстрації за допущені порушення.

Як уникнути помилок під час створення службових записок у СЕД «Мегаполіс» говорила з керівниками районних відділів і секторів служби завідувач сектору організаційної роботи Анжела Онищенко. Вже понад місяць міграційники тестують автоматичне генерування документа у системі. Проте під час створення документів важлива не тільки форма та спосіб створення, але й правильне написання тексту до вимог нової редакції українського правопису. Анжела Онищенко підготувала презентацію щодо нового (без варіантів) та варіативного написання слів. Переважна кількість змін стосується слів іноземного походження – змінюється варіативність їхнього відтворення українською.

Насамкінець головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Роман Іщенко прочитав лекцію «Декларування – 2020», наголосивши на основних змінах при заповненні декларації.

Керівники територіальних підрозділів Міграційної служби Черкащини відмічають ефективність проведених заходів, де поєднується і теорія, і практика. Кажуть, що, насамперед, несуть відповідальність перед своїми підлеглими, з якими ділитимуться здобутими знаннями та практичним досвідом.

Управління ДМС у Черкаській області