УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

В Херсонській області надано 319 дозволів на імміграцію в Україну

В Херсонській області надано 319 дозволів на імміграцію в Україну

В Херсонській області надано 319 дозволів на імміграцію в Україну

Тенденція імміграції іноземців або осіб без громадянства в Україну з кожним роком зростає і причини різні: народження на території України до 24.08.1991, проживання на території країни, шлюб з громадянином України, проживання близьких родичів або ж просто бажають зв’язати своє життя з Україною та інші.

Для отримання дозволу на імміграцію іноземці звертаються до Державної міграційної служби. Минулого року УДМС в Херсонській області було прийнято 319 рішень про надання дозволу на імміграцію в Україну, з яких за квотою – 42 та поза квотою – 277. У 2018 році таких дозволів було надано 269.  Станом на кінець 2019 року на розгляді в міграційній службі області знаходилось ще 219 матеріалів щодо надання дозволу на імміграцію в Україну. 

Слід зазначити, що 6 іноземцям було відмовлено у наданні дозволу на імміграцію згідно з Законом України «Про імміграцію».

Довідка: Дозвіл на імміграцію буває двох видів: в рамках квоти, яку встановлює Кабмін на календарний рік та поза квотою. https://dmsu.gov.ua/poslugi/dokumentuvannya-inozemcziv/oformlennya-dozvolu-na-immigracziyu.html

Управління ДМС у Херсонській області