Черкасець першим в області скористався новою послугою Міграційної служби

Черкасець першим в області скористався новою послугою Міграційної служби

Черкасець першим в області скористався новою послугою Міграційної служби

Ігорю лише 18. Він студент 2-го курсу і майбутній правник, тому до всього ставиться виважено. Виключенням не стала й послуга з внесення до безконтактного електронного носія (БЕН) ID-картки кваліфікованого електронного підпису (КЕП), що надається підрозділами Державної міграційної служби незалежно від місця реєстрації.

І хоча свій біометричний документ хлопець отримав раніше − три роки тому, сьогодні до ID внесли КЕП. Для цього йому став у нагоді PIN 2 (персональний ідентифікаційний код для доступу до зони КЕП на БЕН ID), який вигадав собі при отриманні виготовленого паспорта.

Ігор зазначає, що всього за кілька хвилин безкоштовно отримав повний інструмент, який дасть йому змогу здійснювати обов’язкові процедури для отримання доступу до електронних сервісів державних органів та банківської системи для отримання адміністративних або банківських послуг.

Черкасець одним із перших завантажив та встановив мобільний застосунок «Дія», в якому підтягнулося водійське посвідчення. Невдовзі очікує втілення ідеї біометричних документів − ID-картки та закордонного паспорта − у мобільному додатку, анонсованого Міністерством цифрової трансформації України та Міграційною службою. Каже, що завдяки цифровій версії документів у смартфоні у більшості випадків їх оригінали можна буде залишити вдома.

Управління ДМС у Черкаській області