У Черкасах відкрили простору залу для надання адміністративних послуг

У Черкасах відкрили простору залу для надання адміністративних послуг

У Черкасах відкрили простору залу для надання адміністративних послуг

В Управлінні ДМС України в Черкаській області відкрили оновлену залу, де громадяни України та іноземці мають змогу отримати адміністративні послуги, які надаються Державною міграційною службою. Мова йде про біометричні документи – ID-картка, паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), посвідки на тимчасове та постійне проживання.

Головним мотивом відкриття просторої зали було створення комфортних умов громадянам для отримання якісних адміністративних послуг. Оновлена зала знаходиться на І поверсі адміністративної будівлі по бульвару Шевченка, 117 (де раніше розміщувалася Соснівська районна рада м. Черкаси).

Саме в цій залі –

  • стійка рецепції, за якою фахівці служби надають консультацію та здійснюють видачу виготовлених документів;
  • 8 робочих місць для оформлення документів, одне з яких передбачили для осіб з інвалідністю;
  • зона очікування з електронними табло сервісу «Електронна черга», що відображають інформацію про поточні дату й час, номер талона фізичної особи, яка запрошується або оформлюється, кількість вільних місць у поточній черзі, а також інформацію про номери талонів фізичних осіб, яких запросять для отримання послуги найближчим часом;
  • обладнаний дитячий куточок для найменших відвідувачів;
  • два термінали, призначені для обслуговування сервісу «Електронна черга» та оплати адміністративних послуг.

Із 04 лютого 2020 року в оновленій залі надають адміністративні послуги працівники обласного апарату Управління ДМС України в Черкаській області та Придніпровського РВ у м. Черкаси.

Оформити ID-картку тут мають змогу жителі Придніпровського району м. Черкаси при досягненні 14-річного віку та у разі обміну/втрати паспорта громадянина України у формі книжечки зразка 1994 року, оскільки для оформлення ID-картки необхідно звернутися до підрозділу Міграційної служби за зареєстрованим місцем проживання.

А от черкащани та гості міста мають змогу тут обміняти чи оформити нову ID-картку замість втраченої (послуга надається у будь-якому підрозділі Міграційної служби незалежно від місця реєстрації, адже дані вже внесені до Єдиного державного демографічного реєстру), оформити закордонний паспорт та внести кваліфікований електронний підпис (КЕП) до безконтактного електронного носія ID-картки.

Додатково іноземці, зареєстровані на території Придніпровського району м. Черкаси та Чигиринського району, мають змогу подати заяви на продовження строку перебування та отримання дозволу на імміграцію в Україну.

Для оформлення біометричного документа варто знайти лише 15 хвилин вільного часу (саме стільки витрачається на оформлення 1 особи) та майже втричі менше часу знадобиться для отримання виготовленого документа.

Управління ДМС у Черкаській області