У 2019 році 139 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон

У 2019 році 139 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон

У 2019 році 139 херсонців виїхали на постійне проживання за кордон

Плануєте переїхати на постійне місце проживання в іншу країну, тоді вам необхідно звернутись до міграційної служби за місцем проживання для оформлення необхідних документів.

Минулого року до Управління ДМС в Херсонській області надійшов 201 матеріал на оформлення дозволу виїзду за кордон на постійне проживання. 139 жителям Херсонщини оформили дозвіл, інші справи ще знаходяться у впровадженні.

Переважна кількість громадян (понад 90 осіб) планували виїзд в США. Також в херсонці надають пріоритет при виїзді на проживання -  Німеччині, Литві, Білорусії,  Польщі, Росії та Ізраїлю.

Жителі області не лише виїжджають, а й повертаються на Батьківщину. Так у 2019 році міграційною службою області було прийнято 67 матеріалів на повернення в Україну -  62 херсонця документовано, 5 справ ще знаходяться на розгляді.

Довідка: Заява на виїзд на ПМП подається особисто, її розгляд здійснюється протягом трьох місяців з дня її подання. Вартість послуг -  195,31 грн. Пільги відсутні. Бажаючим слід врахувати, що існують випадки коли у виїзді на ПМП в іншу державу може бути відмовлено, такі категорії громадян визначаються Законом України «Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України».

Управління ДМС у Херсонській області