В Миколаєві вшанували пам’ять День Героїв Небесної Сотні

В Миколаєві вшанували пам’ять День Героїв Небесної Сотні

В Миколаєві вшанували пам’ять День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — памʼятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення памʼяті Героїв Небесної Сотні.

Цього дня 2014 року під час Єврореволюції на Інститутській вулиці у Києві загинуло до ста патріотів, яких назвали «Небесною Сотнею». День 20 лютого став переломним у ході подій Революції гідності.

Памʼятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Сьогодні, 20 лютого 2020 року, керівництво та працівники Управління ДМС України в Миколаївській області разом з небайдужими мешканцями міста, народними депутатами, керівниками територіальних підрозділів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у Миколаївської області, студентами навчальних закладів, військовослужбовцями і учасниками ООС, які кожен день під обстрілами російської навали боронять нашу країну, прийняли участь в урочистій церемонії вшанування памʼяті Героїв Небесної Сотні.

Міграційники Миколаївщини разом з мешканцями та гостями міста поклали квіти  до пам’ятника Героям Небесної Сотні в місті Миколаєві.

Вічна пам'ять Героям!

Управління ДМС у Миколаївській області