У Чорнобаї міграційники провели нараду з органами реєстрації

У Чорнобаї міграційники провели нараду з органами реєстрації

У Чорнобаї міграційники провели нараду з органами реєстрації

Завідувач Чорнобаївського районного сектору УДМС України в Черкаській області Оксана Ричка провела нараду-навчання з працівниками органів реєстрації, які відповідають за надання адміністративної послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання.

Під час наради були обговорені питання щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, як громадян України, так й іноземців. Окрім цього, наголосили присутнім на змінах у законодавстві та найбільш поширених помилках та недоліках органів реєстрації під час реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, що були виявлені у процесі проведення Міграційною службою перевірок їх діяльності.

Міграційники принагідно звернули увагу на спрощенні процесу перевірки факту оплати адміністративних послуг за допомогою програмного продукту «Check». Громадяни України, які звертаються за отриманням адміністративних послуг, мають змогу замість паперової квитанції про сплату адміністративного збору повідомити лише її код. За допомогою «Check» наразі можна перевірити квитанції про сплату адміністративного збору, оплачені у банках «Приватбанк», «Монобанк» та «А-банк», на стадії підключення – ще 10 установ.

Управління ДМС у Черкаській області