На Прикарпатті цьогоріч виявлено майже півсотні неврегульованих мігрантів

На Прикарпатті цьогоріч виявлено майже півсотні неврегульованих мігрантів

На Прикарпатті цьогоріч виявлено майже півсотні неврегульованих мігрантів

До іноземців, які у період карантину порушили законодавство у сфері міграції в частині недотримання ними строків перебування на території України, не застосовуються заходи адміністративного впливу. Відтак залежно від умов транспортного сполучення у багатьох з них з’являються оптимальні умови та можливості для повернення у країну походження.

Натомість інша ситуація з іноземцями, які свідомо порушують наше законодавство. Міграційна служба Івано-Франківської області у межах своєї компетенції і взаємодії з правоохоронними органами фіксує і реагує на факти адміністративних правопорушень, вчинених іноземцями до запровадження карантину.

Цими днями до адміністративної відповідальності (сплати штрафу розміром 1750 гривень) притягнуто громадянина Російської Федерації, перебування якого у родичів у Тлумацькому районі явно затягнулося. Чоловік мав би покинути територію України у першій декаді лютого, проте повважав, що на власний розсуд вирішуватиме, як і коли йому повертатися в Росію. Міграційники пришвидшили цю поїздку, прийнявши рішення про примусове повернення чоловіка до РФ. Правопорушника зобов’язано покинути територію України до 30 липня.

З початку цього року в Івано-Франківській області виявлено 46 неврегульованих мігрантів, тобто іноземців, які перебували в Україні без законних підстав – головним чином йдеться про недотримання строків перебування на території України. Щодо 26 іноземців-правопорушників прийнято рішення, відповідно до якого певний термін їм заборонено відвідувати Україну.

Управління ДМС в Івано-Франківській області