Міграційники Івано-Франківщини видворили за межі країни громадянина Грузії з чималим кримінальним…

Міграційники Івано-Франківщини видворили за межі країни громадянина Грузії з чималим кримінальним минулим

Міграційники Івано-Франківщини видворили за межі країни   громадянина Грузії з чималим кримінальним минулим

Працівники міграційної служби Івано-Франківської області у взаємодії з оперативниками Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області Нацполіціі України забезпечили виконання рішення суду про примусове видворення за межі нашої країни 48-річного громадянина Республіки Грузія ( на світлині – справа).  Після звільнення з місць позбавлення волі  ця особа мала зобов’язання виїхати з України, однак іноземець зігнорував вимогами законодавства країни перебування.

Слід зауважити, що депортовано чоловіка з чималим кримінальним минулим. За вироками судів у Грузії, Росії та Україні він неодноразово відбував покарання у місцях позбавлення волі, де провів близько 20 років, набув у кримінальному світі статус «положенця» і кандидата на «злодія у законі». Отже, суд повною мірою задовольнив позовні вимоги про примусове видворення з України іноземного громадянина, котрий може негативно  впливати на криміногенну ситуацію, загрожувати національній безпеці та публічному порядку.

Іноземного громадянина депортовано з України з львівського міжнародного аеропорту авіарейсом у третю країну, а також вжиті заходи щодо заборони цій особі відвідувати Україну найближчих п’ять років.

У цьому році в Івано-Франківській області виявлено понад півсотні  неврегульованих мігрантів, які перебували в Україні з порушенням міграційного законодавства. Практично усі іноземці-правопорушники повернуті до країн походження або у треті країни.

Управління ДМС в Івано-Франківській області