До уваги відвідувачів Бахмутського міського відділу

До уваги відвідувачів Бахмутського міського відділу

До уваги відвідувачів Бахмутського міського відділу

Інформуємо, що у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації та виявлення випадків інфікування COVID-19 серед працівників Бахмутського міського відділу ГУ ДМС України в Донецькій області, з 08 жовтня поточного року тимчасово припинено оформлення паспорту громадянина України  у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, який розташований за адресою: місто Бахмут, вулиця Незалежності, 60.

Видача раніше оформлених біометричних документів (паспорт громадянина України для виїзду за кордон та паспорт громадянина України у формі картки ) буде здійснюватися Бахмутським міським відділом ГУ ДМС України в Донецькій області за адресою: місто Бахмут, вулиця Незалежності, 60.

Графік роботи Бахмутського МВ: вівторок, середа, четвер, п’ятниця – з 08.00 до 17.00; субота – 08.00 до 15.45. Вихідні дні: неділя, понеділок.

Контактний телефон:(0627) 44-58-07 та (06273) 6-40-12.

Додатково інформуємо, що отримати адміністративні послуги, які відносяться до компетенції міграційної служби, жителі м. Бахмута можуть в будь-якому територіальному підрозділі ГУ ДМС України в Донецькій області.

В той же час, просимо Вас під час відвідування територіальних підрозділів дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції:

  • користуйтесь захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами;
  • не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (з розрахунку не більше 1 людини на 10 кв. метрів);
  • уникати контакту з усіма, хто має ознаки ГРВІ.

Якщо ж Ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, обов’язково залишайтесь вдома та подбайте про своє здоров’я!

Вдячні за порозуміння!

Головне управління ДМС у Донецькій області