Львівський ринок «Шувар» – перевірено!

Львівський ринок «Шувар» – перевірено!

Львівський ринок «Шувар» – перевірено!

Увага іноземців, і не кажіть, що не попереджували!

Велика кількість іноземців, користуючись ситуацією, яка склалася внаслідок пандемії коронавірусної інфекції COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2, не дотримуються чинного законодавства України та міжнародних угод.

Працівники відділу міграційного контролю та адміністративного провадження Міграційної служби Львівщини, ретельно виконують свою роботу, пов’язану із виявленням порушників міграційного законодавства.

Так, 21 жовтня поточного року, працівники даного відділу, спільно з працівниками оперативно-розшукового відділу Львівського прикордонного загону здійснили перевірку на львівському ринку «Шувар».

Із 26 перевірених іноземців, виявили 6 порушників міграційного законодавства, відповідно до яких  склали протоколи за частиною першою статті 203 КУпАП.

Трьох громадян Узбекистану та  трьох – Азербайджану оштрафували на суму 10 тис 600 гривень, які сплачено в дохід держави Україна.

Міграційною службою Львівської області прийнято рішення про примусове повернення даних іноземців за межі України. Нелегальні мігранти зобов’язані  покинути нашу державу.

Додатково повідомляємо, що законодавством України, для іноземців з країн з безвізовим режимом, передбачено термін перебування на території нашої держави, який становить 90 днів протягом 180 днів.

Для тих іноземців та осіб без громадянства, хто має бажання перебувати в Україні, повинен знати, що порушення правил перебування в Україні, відповідно до статті 203 КУпАП, тобто проживання без документів на право проживання в Україні, за недійсними документами або документами, термін дії яких закінчився, або працевлаштування без відповідного дозволу на це, якщо необхідність такого дозволу передбачено законодавством України, або недодержання встановленого порядку пересування і зміни місця проживання, або ухилення від виїзду з України після закінчення відповідного терміну перебування, неприбуття без поважних причин до визначеного місця навчання або працевлаштування після в'їзду в Україну у визначений строк, а так само порушення правил транзитного проїзду через територію України, крім порушень, передбачених частиною другою цієї статті, - тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Головне управління ДМС у Львівській області