Іноземець-футболіст примусово повернувся на батьківщину

Іноземець-футболіст примусово повернувся на батьківщину

Іноземець-футболіст примусово повернувся на батьківщину

18-річний іноземний громадянин цього ранку залишив Україну та повертається до Республіки Кот-д'Івуар. Його примусово видворили працівники Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області за рішенням суду.

Минулого року професійний футболіст у місті Кропивницький отримав посвідку на тимчасове проживання на підставі укладеного контракту з місцевим Дитячо-юнацьким футбольним клубом "Олімпік". У червні цього року термін дії документа сплинув, подальша співпраця з футбольним клубом продовжена не була. Молодий чоловік не мав законного заробітку та постійного місця проживання. Перебувати надалі легально у Кропивницькому іноземець вже не мав підстав.

30 жовтня Ленінський районний суд прийняв рішення про примусове видворення іноземця. Не маючи фінансової можливості залишити Україну, на своє примусове видворення неврегульований мігрант очікував у Державній установі «Миколаївський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні ДМС України».

13 листопада з Міжнародного аеропорту "Бориспіль" іноземець відлетів додому.

Управління ДМС у Кіровоградській області