Кримське питання

Кримське питання

16 лютого, у зв’язку із початком реалізації процесу деокупації ТОТ Крим, що запланований на 2021 рік та ініційований Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, низкою громадських організацій, які займаються «кримською проблематикою» та допомогою внутрішньо переміщеним особам, за підтримки Представництва Президента України в АР Крим проведено робочу нараду, на якій був присутній представник Управління Державної міграційної служби України – заступник начальника Управління – начальник відділу з питань громадянства, паспортизації, реєстрації та еміграції Іванов Дмитро Васильович.

На цій нараді було зосереджено увагу на питаннях щодо перетину адміністративної межі, пов’язаних з цим проблемних питань, отримання адміністративних послуг, інших актуальних для мешканців тимчасово окупованих територій моментів. Всі учасники надання адміністративних послуг орієнтовані на професійне обслуговування, проблемні моменти тримаються на контролі та постійно удосконалюються. Розраховуємо на тісну взаємодію і надалі та чекаємо на зворотній зв’язок від громадян.

Довідково:* кількість наданих УДМС у Херсонській області мешканцям ТОТ Крим за часи окупації адміністративних послуг – 212972 за напрямами діяльності міграційного законодавства.

Управління ДМС у Херсонській області