У Черкасах провели навчання по роботі з системою електронного документообігу

У Черкасах провели навчання по роботі з системою електронного документообігу

У Черкасах провели навчання по роботі з системою електронного документообігу

Завідувач сектору організаційної роботи Управління ДМС України в Черкаській області Анжела ОНИЩЕНКО навчала працівників структурних підрозділів установи особливостей підготовки вихідних та внутрішніх документів в електронному вигляді в системі електронного документообігу «Мегаполіс». Саме за допомогою СЕД «Мегаполіс» здійснюється все листування у Державній міграційній службі.

Найпоширеніші питання щодо видів, порядку та дотримання вимог під час підготовки проєктів електронних документів, реквізитів документів, формування реєстраційного QR-коду, побудови маршруту узгодження… присутні змогли обговорити предметно, адже у кожного є кількарічний досвід користування системою електронного документообігу. Проте з плином часу система удосконалюється, з’являються нові функції, що вимагає реагування користувачів на нововведення.

Дедалі більше громадян надають перевагу електронному аналогу звичайної пошти ‒ електронній пошті. З її допомогою надсилають звернення до Управління, а відтак і одержують відповіді на звернення на електронну поштову скриньку. Працівникам Управління наголосили на необхідності коректного заповнення полів «Спосіб доставки» та «Спосіб відправки», реагуючи на запити громадян та інших установ.

Завдяки проведенню навчань по роботі з системою електронного документообігу працівники Управління швидко адаптуються до будь-яких нововведень у системі, оперуючи здобутими знаннями під час підготовки проєктів електронних документів.

Управління ДМС у Черкаській області