ЦНАП Шумської територіальної громади першим на Тернопілля розпочав прийом заяв на оформлення…

ЦНАП Шумської територіальної громади першим на Тернопілля розпочав прийом заяв на оформлення паспортів

7 березня урочисто відкрили робоче місце адміністратора з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон у ЦНАП Шумської об’єднаної територіальної громади.  Це вперше в Тернопільській області у ЦНАПі розпочали надавати ці послуги.

"Завдяки підтримці держави та міжнародних донорів у 2016 році в Шумській ОТГ відкрили ЦНАП, який тепер надає понад 200 послуг. Саме завдяки таким прикладам ми можемо говорити про успіх реформи децентралізації. Ми й надалі будемо працювати в напрямі розширення мережі ЦНАПів у громадах, що суттєво спрощує систему надання та отримання послуг, які мають бути максимально наближені до людей. Бо, власне, не люди для ЦНАПу, а ЦНАП - для людей", - підкреслив Степан Барна.

Відкриттю передувала копітка праця. Досвід оформлення біометричних документів та роботи у Єдиному державному демографічному реєстрі адміністратори ЦНАП переймали у працівників міграційної служби.

 «Надалі адміністратори та міграційники тісно співпрацюватимуть у форматі «фронт-бекофіс», - зауважив перший заступник начальника УДМС в Тернопільській області Іван Чубатий, - У ЦНАПі громадяни зможуть подати заяву на оформлення паспорта та отримати готовий документ».

Отож, тепер шумчани можуть подати заяви на оформлення закордонного паспорта ІD-картки як у районному секторі міграційної служби, так і в Центрі надання адміністративних послуг.

Управління ДМС у Тернопільській області