УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Громадянина Грузії, який ухилявся від виїзду з України, тернопільські міграційники помістили в…

Громадянина Грузії, який ухилявся від виїзду з України, тернопільські міграційники помістили в пункт тимчасового перебування іноземців

Громадянина Грузії, який ухилявся від виїзду з України, тернопільські міграційники помістили в пункт тимчасового перебування іноземців

В ході оперативних заходів «Мігрант» працівники міграційної служби Тернопільщини спільно із співробітниками Управління карного розшуку виявили 38-річного громадянина Грузії, який понад рік намагався будь-якими шляхами незаконно залишитись в Україні.

«Іноземець в’їхав на територію нашої країни в червні 2016 року. Після закінчення дозволеного 90-денного строку перебування жодних заходів щодо виїзду за межі України не вживав», - повідомили у секторі організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення міграційної служби області.

В 2017 році за порушення міграційного законодавства та ухилення від виїзду з України посадові особи УДМС притягнули іноземця до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП та прийняли рішення про його примусове повернення. Але сплативши штраф, він й надалі нелегально перебував на території нашої країни. Зважаючи на це, суд задовольнив позов Управління ДМС щодо видворення даного громадянина.

Видворення порушник очікуватиме на Чернігівщині в Пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, оскільки в міграційників є обґрунтовані підстави вважати, що він ухилятиметься від виконання рішення про примусове видворення.

Управління ДМС у Тернопільській області