Громадянина Республіки Білорусь, який звільнився після відбуття покарання, повернули на батьківщину

Громадянина Республіки Білорусь, який звільнився після відбуття покарання, повернули на батьківщину

Завдяки професійним та злагодженим діям працівників Придніпровського РВ у м. Черкаси УДМС України в Черкаській області, Черкаської виправної колонії № 62, ГУ НП в Черкаській області, Чернігівського ПТПІ, Посольства Республіки Білорусь та Державної прикордонної служби в найкоротший термін здійснено примусове повернення на батьківщину громадянина Республіки Білорусь, який відбував покарання за вчинення злочину в Україні.

Ситуація, коли іноземець залишається сам на сам з проблемою виїзду з України завершується в більшості випадків за звичним сценарієм – він залишається в кримінальному світі або переховується, але в будь-якому випадку переходить на нелегальне становище.

Громадянин Республіки Білорусь в 2010 році був засуджений до позбавлення волі на 9 років за вчинення злочину передбаченого ч. 2. ст. 121 ККУ (умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або спричинило смерть потерпілого).

Наприкінці травня термін відбуття покарання іноземця закінчився, він вийшов за ворота колонії, але потрапив не в обійми друзів-кримінальників, а був супроводжений працівниками Придніпровського РВ в м. Черкаси Управління Державної міграційної служби до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. А після підготовки всіх необхідних документів для повернення − його було супроводжено до кордону з Білоруссю, де його зустріли родичі, зокрема мати та  сестра. 

Управління ДМС у Черкаській області