УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Керівник міграційної служби Полтавщини взяв участь у нараді з приводу втілення у життя проекту…

Керівник міграційної служби Полтавщини взяв участь у нараді з приводу втілення у життя проекту будівництва сучасного ЦНАП у місті

Керівник міграційної служби Полтавщини взяв участь у нараді з приводу втілення у життя проекту будівництва сучасного ЦНАП у місті

1 лютого у Полтавській ОДА відбулася нарада із представниками територіальних органів влади та Полтавського міськвиконкому з приводу втілення у життя проекту будівництва сучасного Центру надання послуг в обласному центрі. Міграційну службу Полтавщини представив начальник Управління в області Сергій Шостак.

Для фінансування Центру надання адміністративних послуг (далі ЦНАП) залучать кошти обласного і міського бюджету. За словами представників облради, за якістю та кількістю послуг він має увійти у число найкращих подібних установ в Україні.

У Департаменті економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій зазначили, що ЦНАП у Полтаві матиме два поверхи і загальну площу близько 2000 кв.м. І, якщо зараз ЦНАП при Управлінні адміністративних послуг Полтавської міської ради надає 94 послуги – то у майбутньому Центрі їх буде понад 300.

Розробники проекту ЦНАПу в Полтаві розмістили всі його підрозділи таким чином, аби якомога оперативніше надавати послуги фізичним та юридичним особам. Так, відвідувачі витрачатимуть у черзі до спеціаліста із свого питання не більше 20 хвилин. При цьому час оформлення звернення складатиме в середньому 10 хвилин.

Не менш важливим є прагнення влади відійти від звичного формату «коридорних очікувань», створити зручні зони для відпочинку відвідувачів та перебування дітей. А також розширити перелік послуг традиційного ЦНАПу, охопивши також питання надання соціальних послуг та облаштування відділених робочих місць.

Відповідно до плану робіт за інвестиційним проектом майбутній Центр мають відкрити до кінця 2018 року.

Нагадаємо, Центр з надання послуг збудують праворуч від фронтону будівлі обласної влади, на земельній ділянці по вул. Соборності, 45. ЦНАП у Полтаві буде схожий на подібну установу в Києві. Туди заплановано перенести сервісні центри області і обласного центру. 

Управління ДМС у Полтавській області