УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Керівник УДМС України в Кіровоградській області прозвітував перед громадськістю

Керівник УДМС України в Кіровоградській області прозвітував перед громадськістю

Керівник УДМС України в Кіровоградській області прозвітував перед громадськістю

1 березня 2018 року в Управлінні Державної міграційної служби України в Кіровоградській області відбувся публічний звіт начальника УДМС України в Кіровоградській області Володимира Гончаренка перед громадськістю.

У заході взяли участь представники Робочої групи по співпраці і взаємодії з органами, що координуються Міністром внутрішніх справ України у Кіровоградській області, та представники засобів масової інформації.

Очільник міграційної служби області презентував інформацію про основні завдання і повноваження Управляння та його підрозділів, результати роботи за 2017 рік, виконані завдання та інші питання щодо діяльності УДМС в області.

У 2017 році  підрозділами УДМС оформлено 27626 паспортів громадян України в формі ID-картки. Оформлено майже 60 тисяч паспортів громадянина України для виїзду за кордон, практично на 80 відсотків більше ніж в 2016 році. На даний час в Управлінні та в територіальних підрозділах для зазначених цілей використовується 41 комплект обладнання з підсистемою «Оформлення документів, що підтверджують громадянство України» ЄАІС УМП.

Минулого року 163 громадян України оформили документи для виїзду за кордон на постійне проживання.

Громадянами України стало 598 осіб, саме стільки прийнято рішень про набуття громадянства України, з них 457 особи набули громадянство України  за народженням.

На обліку в УДМС перебуває 5719 іноземців з 64 країн, які постійно проживають на території України. Протягом 2017 року надано 190 дозволів на імміграцію в Україну та 504 іноземців та осіб без громадянства документовані посвідками на постійне проживання. Тимчасово на території області проживає 1180 іноземців, з них 900 іноземних студентів з 52 країн світу.

За 12 місяців 2017 року виявлено 193 нелегальних мігранта та оформлено 192 примусових повернень, з яких 15 із забороною в‘їзду, 1 примусове видворення громадянки іншої держави та 2 іноземців поміщено до Чернігівського приймальника тимчасово переміщених осіб. Найбільша кількість нелегальних мігрантів виявлено з Республіки Азербайджан,  Російської Федерації, Республіки Узбекистан, Республіки Вірменія та Республіки Молдови.

Управління ДМС у Кіровоградській області