УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Чернігівщині пройшли навчання з попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

На Чернігівщині пройшли навчання з попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

На Чернігівщині пройшли навчання з попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

Наприкінці травня на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулись функціональні навчання у сфері цивільного захисту керівників територіальних підрозділів УДМС України в області. Заняття було організовано та проведено відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік та наказу начальника УДМС України в Чернігівській області.

Навчання проводилося у два етапи. Перший етап включав дії з попередження надзвичайних ситуацій техногенного характеру, а також зниження втрат у разі виникнення аварій, катастроф стихійного лиха. Другий - виконання заходів з локалізації та ліквідації надзвичайної ситуації.

Тож у ході навчання спеціалісти центру ознайомили керівників територіальних підрозділів Управління  із законодавчою базою, структурою  цивільного захисту в Україні, видами надзвичайних ситуацій, плануванням основних заходів цивільного захисту із попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.  До того ж представники міграційної служби  мали змогу підкріпити набуті знання, адже на другому етапі занять було практично відпрацьовано способи надання домедичної (першої) допомоги постраждалим від різних надзвичайних ситуацій та дії при ліквідації пожеж за допомогою первинних засобів (вогнегасників).

По закінченні навчання керівникам територіальних підрозділів вручили Посвідчення  про функціональне навчання (підвищення кваліфікації цільового призначення) у сфері цивільного захисту.

Управління ДМС у Чернігівській області