УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Кіровоградщина: співпраця міграційної служби та управління юстиції посилюється

Кіровоградщина: співпраця міграційної служби та управління юстиції посилюється

Кіровоградщина: співпраця міграційної служби та управління юстиції посилюється

6 вересня у рамках розширеної наради в Управлінні Державної міграційної служби України в Кіровоградській області за підсумками 8 місяців діяльності під головуванням  начальника Управління Володимира Гончаренка відбулась робоча зустріч з представниками Головного територіального управління юстиції у Кіровоградській області.

Керівники структурних та територіальних підрозділів УДМС отримали методичну допомогу від начальника районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ Олександра Донцова щодо проблемних питань у поданні до органів ДВС виконавчих документів про стягнення з боржників адміністративних штрафів, накладених працівниками міграційної служби.

Презентували представники управління юстиції також  правопросвітницький проект Міністерства юстиції України "Я маю право!", у реалізації якого братимуть участь і працівники УДМС. Нещодавно був підписаний міжвідомчий Меморандум про співпрацю та організацію взаємовідносин. 

Віра Піскун - координатор проекту "Я маю право!" в області познайомила з напрямками інформаційно-роз'яснювальної кампанії юстиції. Зокрема, у підрозділах УДМС під час оформлення закордонного паспорта чи ID-картки громадяни зможуть отримати інформацію про свої права, зокрема про новації у порядку виїзду з дитиною за кордон.

        

Управління ДМС у Кіровоградській області