Міграційна служба Донеччини розпочала оформлення біометричних посвідок для іноземців

Міграційна служба Донеччини розпочала оформлення біометричних посвідок для іноземців

Із 10 вересня поточного року в Головному управлінні ДМС України в  Донецькій області розпочато прийом документів на оформлення іноземцям та особам без громадянства  посвідок на тимчасове проживання у формі картки, що містить безконтактний електронний носій.

Першими, кому пощастило оформити біометричні посвідки на тимчасове проживання у формі картки, стали студенти Приазовського державного технічного університету та Маріупольського державного університету. Іноземці-студенти проходили процедуру сканування відбитків усіх пальців рук, фотографувалися та перевіряли правильність заповнення заяви-анкети працівником підрозділу. У встановлений законодавством строк отримають біометричні документи нового зразка. Протягом перших двох днів було оформлено 8 посвідок.

Слід сказати, що подати заяву на оформлення посвідки на постійне проживання у формі картки, що містить безконтактний електронний носій, можливо буде вже з 1 листопада, до того часу іноземців документуватимуть посвідками на постійне проживання у формі книжечки.

Головне управління ДМС у Донецькій області