Міграційники активно продовжують проводити роз’яснювальну роботу щодо своєчасного документування…

Міграційники активно продовжують проводити роз’яснювальну роботу щодо своєчасного документування школярів Сумщини

31 січня за ініціативи керівника Роменського міського відділу УДМС України в Сумській області Олександра Дмитренка проведено розширену нараду з керівництвом  закладів освіти Роменщини.

Завдяки тісній та системній співпраці керівництва підрозділу з місцевим відділом освіти в напрямку документування паспортом громадянина України вперше учнів загальноосвітніх шкіл до участі у нараді були залучені директори/заступники переважної більшості шкіл Роменського району.

Звертаючись до присутніх, Олександр Дмитренко наголосив на необхідності проведення відповідної роз’яснювальної роботи під час проведення батьківських зборів та класних годин у школах, детально роз’яснив порядок оформлення паспорта громадянина України вперше та акцентував увагу присутніх на своєчасному поданні заяв дітьми, які досягли 14-ти річного віку на оформлення паспортних документів з метою уникнення в подальшому ажіотажу ближче до кінця навчального року та забезпечення своєчасної реєстрації учнів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

«Працюємо з вівторка по суботу включно, документування дітей – одне з пріорітетних напрямків діяльності нашої служби. Сподіваємося на подальшу тісну та плідну співпрацю з кожною школою окремо і відділом освіти вцілому», підсумовуючи зазначив посадовець.

Управління ДМС у Сумській області