Міграційники Запорізької області під час проведення спільних заходів продовжують виявляти нелегальних…

Міграційники Запорізької області під час проведення спільних заходів продовжують виявляти нелегальних мігрантів

 15 червня на одному із ринків Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області,  в рамках операції «Кордон-2017», працівниками відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління ДМС України в Запорізькій області спільно з співробітниками Державної прикордонної служби України та УБЗПТЛ ГУНП в Запорізькій області була проведена масштабна операція щодо виявлення порушників міграційного законодавства України.

Працівниками служб було перевірено понад ста іноземців. Результатами операції стало виявлення 5 іноземців, які перебувають на території України з порушенням законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства.

У відношенні громадянина Республіки Вірменія працівниками УДМС прийнято рішення про примусове повернення за межі України, а чотирьох громадян Республіки Азербайджан, за проживання по документам, термін дії яких закінчився, притягнуто до адміністративної відповідальності за ознаками частини 1 статті 203 КУпАП.

Окрім порушників міграційного законодавства, був також виявлений громадянин, якого з березня 2016 року за вчинення хуліганських дій було оголошено в розшук Тернопільським ВП ГУНП в Тернопільській області. Затриманого було доставлено до Дніпрорудненського відділення поліції для подальшої передачі ініціатору розшуку.Міграційники Запорізької області під час проведення спільних заходів  продовжують виявляти нелегальних мігрантів

Управління ДМС у Запорізькій області