УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Міграційну службу Кіровоградщини відвідав Консул Румунії в м. Одеса

Міграційну службу Кіровоградщини відвідав Консул Румунії в м. Одеса

Міграційну службу Кіровоградщини відвідав Консул Румунії в м. Одеса

21 грудня до Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області завітав Консул Румунії в м. Одеса Тіберіу Леоніда Шарпє.

Консул прибув разом з представниками румунських підприємств "Арком" Рошу Андріаном та "Арчіф" Ніакора Габрієлою для вирішення питання оформлення посвідок на тимчасове проживання румунським громадян, які працюють на Криворізькому гірничо-збагачувальному комбінаті окислених руд, що розташований у місті Долинська Кіровоградської області.

Як пояснив заступник начальника обласного центру зайнятості Богдан Стоян, українським законодавством не передбачено видачу дозволів на застосування праці іноземців та осіб без громадянства на території України іноземним підприємствам для подальшого документування посвідками. Відтак, як зазначив начальник УДМС в Кіровоградській області, громадяни Румунії можуть приїжджати лише на 90 дозволених діб протягом 180.

У ході перемовин Консул Румунії зауважив, що звертатиметься до Посольства Румунії з пропозиціями вирішення даного питання на міждержавному урядовому рівні.

Управління ДМС у Кіровоградській області