Міжвідомча нарада перед початком профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» на Херсонщині

Міжвідомча нарада перед початком профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» на Херсонщині

З 1 серпня по всій території України починається практичний етап профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

Відповідно до цього напередодні в Управлінні державної міграційної служби в Херсонській області перший заступник начальника Управління Агапкіна Яна Олександрівна разом з начальником відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Новіковим Миколаєм Миколайовичем провели міжвідомчу нараду із залученням представників ГУНП у Херсонській області, Азово-чорноморського регіонального управління ДПС України, УСБУ в Херсонській області та АР Крим, Головного управління Держпраці у Херсонській області, Патрульної поліції Херсонської області, підрозділів поліції АР Крим та м. Севастополі з метою забезпечення належної організації та проведення спільних скоординованих заходів під час реалізації заходів під умовною назвою «Мігрант».

Обговорили шляхи покращення взаємодії між вище зазначеними органами та алгоритм дій кожного з них при виявленні та встановленню фактів порушення міграційного законодавства іноземцями і особами без громадянства.

Одне із головних завдань служби – це докласти максимум зусиль під час пошуку порушників та притягненню їх до відповідальності!

Управління ДМС у Херсонській області