На Дніпропетровщині впродовж серпня проходять загальнодержавні практичні профілактичні заходи під…

На Дніпропетровщині впродовж серпня проходять загальнодержавні практичні профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант»

Вдале географічне місцезнаходження, сприятливі кліматичні умови, а також загальнодержавний напрямок України у європейське співтовариство та вихід на міжнародну торгову арену – всі ці умови приваблюють громадян іноземних держав.

Та не всі іноземці, які проживають, навчаються та ведуть бізнес в Україні дотримуються законів країни, яка їх прийняла.

З метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері, притягнення порушників до відповідальності, на Дніпропетровщині здійснюються загальнодержавні профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».

У ході заходів правоохоронці та співробітники міграційної служби перевіряють місця можливого скупчення іноземних громадян, а саме: на продуктових та речових ринках, торгових майданчиках та інших місцях.

На сьогоднішній день, в рамках проведення заходів, виявлено 22 випадки адміністративного правопорушення за ч.1.ст.203 КУпАП. Встановлено 8 іноземних громадян, що перебувають на території України нелегально. Відносно останніх прийнято рішення про примусове повернення до країн походження.

Закон в Україні один для всіх, тому неприпустимо аби іноземні громадяни нехтували ним. Тож усі порушники міграційного законодавства будуть притягнуті до відповідальності, а при необхідності – видворені за межі нашої держави.

Головне управління ДМС у Дніпропетровській області