УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Кіровоградщині перший ЦНАП розпочав надання послуг з оформлення паспортів

На Кіровоградщині перший ЦНАП розпочав надання послуг з оформлення паспортів

На Кіровоградщині перший ЦНАП розпочав надання послуг з оформлення паспортів

17 листопада у Центрі надання адміністративних послуг м. Олександрії Кіровоградської області відкрито сервіс з оформлення та видачі паспорта громадянина України у формі картки та закордонного паспорта.

Урочисто відкрили нове приміщення, де надаватимуться послуги, начальник Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області Володимир Гончаренко та міський голова Олександрії Степан Цапюк, перерізавши стрічку.

Олександрійський ЦНАП наразі єдиний на Кіровоградщині центр, у якому запроваджено надання послуг з оформлення закордонного паспорта та ID-карти. Обладнання для автоматизованого робочого місця було придбане з міського бюджету.

Прийом громадян на оформлення документів у ЦНАПі буде здійснюватись виключно за електронною чергою. Для оплати послуг у Центрі встановлено термінал.

Послуги надаватимуться паралельно в Олександрійському міському відділі міграційної служби та через ЦНАП. Це сприятиме поліпшенню якості надання послуг олександрійцям та зростанню спроможності обслуговування більшої кількості громадян, адже із запровадженням безвізового режиму з країнами Європейського Союзу та змінами у законодавстві щодо оформлення паспорта громадянина України вперше з 14 років значно збільшився попит серед громадян на отримання відповідних послуг у міграційній службі.

Управління ДМС у Кіровоградській області