На місцевій радіостанції «Радіо Трек» відбувся прямий ефір приурочений до Міжнародного дня мігранта

На місцевій радіостанції «Радіо Трек» відбувся прямий ефір приурочений до Міжнародного дня мігранта

Ранок 14 грудня розпочався у заступника начальника УДМС України в Рівненській області Ольги Паламарюк із змістовно-комунікативного ефіру на місцевій радіостанції «Радіо Трек». Тему дня присвятили Міжнародному дню мігранта, котрий відзначається щороку 18 грудня. У цей день в 1990 році Генеральна Асамблея ООН  прийняла Міжнародну конвенцію про захист прав всіх робочих мігрантів і членів їх сімей.

В жвавому діалозі між ведучими радіостанції та спікером міграційної служби області прозвучала інформація щодо еміграційного та імміграційного руху в нашому регіоні, правил перебування українських громадян у країнах ЄС за умовами безвізу та іноземців в Україні.

Ольга Паламарюк також розповіла слухачам про сучасні ініціативи, запроваджені в онлайн-послугах на сайті Державної міграційної служби України для населення та іноземців. У розмові торкнулися наболілої для громадян та успішно подоланої проблеми по своєчасному оформленню та видачі біометричних документів за допомогою упорядкування черг  через фронт-офіси ДМС: У Рівненській області, окрім підрозділів міграційної служби, успішно працюють  три Центри надання адміністративних послуг та Державне підприємство «Паспортний сервіс».

Міграційна служба області продовжує роботу у інформаційному просторі нашого регіону задля інформування громадян України про всі новації міграційного законодавства.

Управління ДМС у Рівненській області