УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Сумщині другий в області ЦНАП розпочав прийом громадян з питань надання адміністративних послуг…

На Сумщині другий в області ЦНАП розпочав прийом громадян з питань надання адміністративних послуг з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

На Сумщині другий в області ЦНАП розпочав прийом громадян з питань надання адміністративних послуг з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

7 грудня в Центрі надання адміністративних послуг міста Ромни, за участю начальника Управління ДМС України в Сумській області Дмитра Костєннікова, відбулось урочисте відкриття робочих місць з надання адміністративних послуг з оформлення/видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

ЦНАП міста Ромни став другим на Сумщині, де відтепер надаються послуги з оформлення біометричних документів. До цього такі послуги громадяни могли отримувати через Центр надання адміністративних послуг, що функціонує у місті Суми.

Прийом перших громадян з питань оформлення паспортних документів приурочили до Дня органів місцевого самоврядування.

Відтак, всі бажаючи оформити закордонний паспорт, незалежно від місця реєстрації, можуть звертатися не тільки до Роменського підрозділу міграційної служби, а й до Центру надання адміністративних послуг міста Ромни. З питань оформлення паспорта громадянина України ЦНАП прийматиме громадян, які зареєстровані безпосередньо у м. Ромни. Жителів району, до вирішення місцевими посадовцями питання про об’єднання міського та районного ЦНАПів, і надалі документуватиме Роменський МВ УДМС України в Сумській області, що розташований за адресою: вул.Коржівська, 107, м. Ромни.

Питання оснащення Центру даним обладнанням досить актуальне для міста, відзначили місцеві посадовці. Адже, послуги з оформлення біометричних документів є досить затребуваними на території району. З моменту запровадження в країні оформлення біометричних документів (січень 2015 року) і по листопад поточного року включно, Роменським МВ УДМС України в Сумській області оформлено майже 20 тисяч таких документів (14073 – закордонні паспорти; 5510 – id - картки). Сума коштів, перерахованих до місцевого бюджету за надання вказаним територіальним підрозділом послуг у сфері міграції сягає 3 мільйонів гривень.

«Управлінням Державної міграційної служби України в Сумській області в повному обсязі забезпечено інформаційно – технічну підтримку Роменського Центру надання адміністративних послуг з підключення обладнання до відомчих інформаційних систем, за допомогою яких здійснюється оформлення біометричних документів. Проведено низку занять та навчать з працівниками центру, які здійснюють прийом громадян з надання їм послуг з оформлення /видачі паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Таку ж підримку з нашого боку матиме кожен район, кожен центр надання адміністративних послуг, який так само активно працюватиме в напрямку вдосконалення сфери надання послуг у міграційній сфері», зазначив Дмитро Костєнніков.

Управління ДМС у Сумській області