На святі Першого дзвоника міграційники Житомирщини вручали учням перші паспорти громадян України

На святі Першого дзвоника міграційники Житомирщини вручали учням перші паспорти громадян України

1 вересня - особливе хвилююче свято у житті школярів, батьків, вчителів. Це День знань, день Першого шкільного дзвоника.

Традиційно цього дня в школах проходять урочисті лінійки. У цей день прийнято дарувати квіти своїм вчителям.

Привітати школярів з початком нового навчального року до Бердичівського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу завітали працівники районного відділу міграційної служби Житомирщини.

Вони побажали, щоб навчальний рік був для усіх успішним, мирним та щасливим. А ще, вручили чотирьом учням перші паспорти громадянина України у вигляді ID-картки та розповіли, що обов’язок кожного українця, якому виповнилося 14 років мати такий паспорт.

Цей паспорт є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт громадянина України. Перший паспорт видається безкоштовно на 4 роки, після досягнення 18-річного ви отримаєте паспорт зі строком дії 10 років.

Працівники міграційної служби ще раз привітали усіх присутніх з Днем знань та побажали школярам успішного навчального року, нових знань, вірних друзів та гарних оцінок!

Управління ДМС у Житомирській області