УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Тернопільщині підбили підсумки «Мігранта»

На Тернопільщині підбили підсумки «Мігранта»

На Тернопільщині підбили підсумки «Мігранта»

Зважаючи на збільшення потоку  мігрантів до Європи,  а також постійний приплив на Тернопільщину іноземців, завдання  щодо протидії нелегальній міграції набуває особливого значення.

У серпні на території області, як і загалом по Україні, проходили оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», спрямовані на виявлення іноземців, які незаконно перебувають в Україні. За місяць проведення заходів УДМС України в Тернопільській області у співробітництві з УСБУ та ГУНП  виявлено 56 нелегальних мігрантів та 119 порушників законодавства про правовий статус іноземців та ОБГ, щодо яких складено  адмінпротоколи: ч.1 ст.203  КУпАП – 94; ст. 204 КУпАП – 2, ст. 205 КУпАП – 23.т Також посадові особи міграційної служби області прийняли 52 рішення про примусове повернення іноземців та 10 рішень про заборону в’їзду в Україну, судами ухвалено 4 рішення про видворення.

Загалом з початку року на території області виявлено 159 нелегальних мігрантів, прийнято 149 рішень про примусове повернення, 16 рішень про видворення та 40 - про заборону в’їзду в Україну.

Нагадаємо, що з метою профілактики порушень міграційного законодавства серед студентів, у липні в Управлінні ДМС відбувся круглий стіл з представниками вищих навчальних закладів Тернополя. Керівник міграційної служби краю акцентував увагу освітян на змінах у міграційному законодавстві, які набули чинності з 1 червня цього року, а також наголосив на чіткому виконанні законодавства, а не трактуванні його залежно від ситуації.

Управління ДМС у Тернопільській області