УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Тернопільщині підбили результати місячної роботи з протидії нелегальній міграції

На Тернопільщині підбили результати місячної роботи з протидії нелегальній міграції

На Тернопільщині підбили результати місячної роботи з протидії нелегальній міграції

На Тернопільщині завершилися  профілактичні заходи під назвою «Мігрант», які, нагадаємо, тривали впродовж серпня. Працівники міграційної служби області разом з правоохоронцями у цей період посилили роботу щодо виявлення іноземців, які нелегально перебувають на території України.

 Результати операції вже підбили. Так, за час її проведення за порушення правил перебування в Україні на (ч.1 ст.203 КУпАП) притягнуто до адмінвідповідальності 70 іноземних громадян, щодо 53 із них прийнято рішення про примусове повернення з України, а 16 також заборонено в’їзд в Україну. – Про це повідомили  у секторі організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС в Тернопільській області.

 Адмінвідповідальність понесуть і троє наших , які сприяли іноземцям у порушенні міграційного законодавства (ст. 205 КУпАП).

 Також у серпні обласне Управління ДМС звернулося до Тернопільського міськрайсуду із позовом про примусове видворення з України громадянина Російської Федерації. Позовні вимоги суд задовольнив, відтак росіянину попри власне небажання таки доведеться покинути Україну. А громадянин Грузії  позбувся дозволу на імміграцію в Україну. Причиною такого рішення  посадових осіб міграційної служби стало засудження іноземця до позбавлення волі за злочин, передбачений частиною 3 статті 185 ККУ - крадіжка, поєднана з проникненням у житло чи інше приміщення.

Управління ДМС у Тернопільській області