На Вінниччині провели перший етап щорічного оцінювання державних службовців та учбові заняття

На Вінниччині провели перший етап щорічного оцінювання державних службовців та учбові заняття

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу», у рамках підготовки до щорічного оцінювання результатів службової діяльності державних службовців,  14 грудня проведено погодження керівництвом, зокрема начальником Управління ДМС області Борисом Наливайком завдань щодо їх виконання.

Відповідно до погоджених завдань у наступному 2018 році буде проведено заключний етап оцінювання діяльності кожного службовця.

Особисто кожен співробітник доповів про завдання у відповідності до своїх службових повноважень, які ним будуть виконуватися та в подальшому за їх результатами оцінено роботу.

Після погодження завдань, із співробітниками територіальних та структурних підрозділів проводилися учбові заняття з усіх напрямків діяльності, з метою підвищення професійного рівня та доведення змін у законодавстві.

По завершенню заходів, начальником УДМС ще раз нагадано про основні вимоги чинного законодавства, Рішення Колегії ДМС від 10.11.2017 року та наголошено на безумовному виконанні і дотриманні вимог Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Попереджено кожного керівника, у тому числі співробітників щодо дотримання вимог дисципліни та законності, про відповідальність за порушення вимог корупційного законодавства.

Тепер такі заняття будуть проводитися частіше, а рівень знань та якість надання адміністративних послуг громадянам стане більш якісним. Це в свою чергу зменшить кількість нарікань та скарг на помилки співробітників від громадян, а можливо їх взагалі усуне, сказав Борис Наливайко.

Управління ДМС у Вінницькій області