На Вінниччині вшанували День захисника України

На Вінниччині вшанували День захисника України

На Вінниччині вшанували День захисника України

За традицією, в рамках відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва, які припадають на велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, відбулося урочисте покладання квітів та вінків до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Європейській площі.

У заході взяли участь керівництво області та міста, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, в тому числі керівництво управління міграційної служби області, зокрема Наливайко Б.О. та його заступник Кушнір В.М.,   ветерани ІІ-ї світової війни, представники громадських ветеранських організацій, учасники антитерористичної операції на сході України, військовослужбовці збройних сил України, громадські активісти, мешканці та гості міста, а також представники засобів масової інформації регіону.

Учасники мітингу вшанували пам'ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.

Без сумніву, що День захисника України Указу, який відзначається відповідно до Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року №806/2014 «Про День захисника України», – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу та незалежність України.

Управління ДМС у Вінницькій області