УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Закарпатті виявили півсотні порушників міграційного законодавства

На Закарпатті виявили півсотні порушників міграційного законодавства

На Закарпатті виявили півсотні порушників міграційного законодавства

У результаті проведення цільових профілактичних заходів із виявлення порушників міграційного законодавства працівниками ГУДМС України в  Закарпатській області прийнято рішення про заборону в’їзду громадянину Російської Федерації. Сім іноземців примусово повернені  до країн походження ( 2 громадян Словаччини, 2 – Білорусі¸ по одному – з Азербайджану, Угорщини та Туреччини).

Відпрацювання проводилися впродовж тижня у взаємодії із співробітниками поліції, служби безпеки України та прикордонниками. Було перевірено місця можливого перебування на території краю іноземців та осіб без громадянства, а саме – речові та продовольчі ринки, гуртожитки, готелі, залізничні та автовокзали. Проводилася інформаційно-роз’яснювальна робота серед мігрантів стосовно їхніх прав  та обов’язків, правових аспектів їх реєстрації під час перебування в Україні.

За допущені порушення правил перебування в Україні виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 42 іноземних громадян та 13 закарпатців, які запросили іноземців та надали їм житло.

Головне управління ДМС у Закарпатській області