УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Закарпатті виявлено 120 порушників міграційного законодавства

На Закарпатті виявлено 120 порушників міграційного законодавства

На Закарпатті виявлено 120 порушників міграційного законодавства

28 листопада  в місті  Мукачево у рамках проведення цільових профілактичних заходів з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант» працівниками Мукачівського МВ ГУДМС України в Закарпатській області було виявлено громадянина Грузії без документів на право проживання в Україні. Відповідно до рішення Мукачівського міськрайонного суду, прийнятого на судовому засіданні за позовною заявою територіального підрозділу міграційної служби краю, , даного іноземця поміщено до Пункту тимчасового перебування іноземців у с. Журавичі Волинської області для подальшого примусового видворення за межі України.

Упродовж місяця за допущені порушення правил перебування в Україні до адміністративної відповідальності притягнуто 86 іноземних громадян та 34 закарпатців, які запросили іноземців та надали їм житло. Загальна сума штрафів складає понад 50 тисяч гривень.

За час здійснення відпрацювання працівниками міграційної служби краю виявлено 26 нелегальних мігрантів, з яких стосовно 17 - винесено рішення про примусове повернення до країн походження. Стосовно однієї особи  прийнято рішення про заборону в’їзду в Україну.

На сьогодні на Закарпатті постійно проживає 2459 іноземних громадян, посвідкою на тимчасове проживання документовано 1769 іноземців.

Головне управління ДМС у Закарпатській області