УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

На Житомирщині проходять цільові профілактичні заходи під назвою Мігрант

На Житомирщині проходять цільові профілактичні заходи під назвою Мігрант

На Житомирщині проходять цільові профілактичні заходи під  назвою Мігрант

На території Житомирської області з 21 лютого тривають профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант». Їх результатом стало викриття працівниками міграційної служби, Головного управління поліції, Служби безпеки, Північного регіонального управління Державної прикордонної служби низки протиправних діянь, які суперечать вимогам чинного законодавства про правовий статус іноземців і осіб без громадянства.

З початку операції перевірені місця можливого перебування іноземних громадян, у тому числі гуртожитки, готелі, приватні адреси, навчальні заклади та туристичні організації, а також ринки, вокзали та транспортні засоби.

За час проведення спільних цільових профілактичних заходів було виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 218 порушників паспортно-візових правил.

Територіальними підрозділами Управління ДМС України в Житомирській області виявлено п’ятдесят чотири нелегальних мігранта, у відношенні яких прийнято 49 рішень про примусове повернення іноземців та осіб без громадянства до країн походження.

Десятьом із них заборонений в’їзд в Україну, щодо чотирьох інших прийнято рішення про примусове видворення.

Так, Коростишівським районним судом Житомирської області прийнято рішення про примусове видворення з України громадянина Російської Федерації Г. Однак, дане рішення гр. Г. не виконав, мотивуючи  відсутністю коштів на поїздку.

Враховуючи те, що законні джерела існування в Україні у іноземця відсутні, підстав для подальшого його перебування на території держави не має, даного громадянина поміщено у Чернігівський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства для підготовки відповідних матеріалів про примусове видворення.

З початку проведення профілактичних заходів до Чернігівського ПТПІ працівниками міграційної служби області поміщено троє іноземців.

Операція «Мігрант» на території області триває.

Управління ДМС у Житомирській області