УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Наталія Кирієнко провела особистий прийом громадян у Козелецькому районному секторі

Наталія Кирієнко провела особистий прийом громадян у Козелецькому районному секторі

Наталія Кирієнко провела особистий прийом громадян у Козелецькому районному секторі

21 лютого 2018 року заступник начальника Управління Державної міграційної служби України в   Чернігівській області  Наталія Кирієнко  провела виїзний особистий прийом громадян у  Козелецькому  районному    секторі.

Серед питань, з якими звертались мешканці Козелеччини під час зустрічі з Наталією Михайлівною  були  - порядок оформлення паспорта громадянина України у формі пластикової картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон як дорослих,так і дітей.

Зокрема жителька села Любечанинів Юлія Іванівна Ластівка звернулася до заступника начальника Управління  по консультацію з питань  документування закордонним паспортом  вимушено переміщених осіб   з тимчасово окупованої території, адже жінка переїхала до Козелецького району з міста Донецька. А Ірину Яківну Рудник, мешканку Козельця цікавили умови оформлення паспорта громадянина України у формі пластикової картки замість втраченого, у випадку, коли особа не має реєстрації місця проживання.

Всім, хто завітав на особистий прийом, Наталія Кирієнко надала  вичерпну консультаційну допомогу та роз’яснила вимоги чинного законодавства України щодо умов та порядку надання адміністративних послуг з документування громадян України, а працівникам районного сектору доручення щодо їх оперативного опрацювання та остаточного вирішення. 

Управління ДМС у Чернігівській області