УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Нелегалів, які транзитом проїжджали через Тернопіль, виявили міграційники

Нелегалів, які транзитом проїжджали через Тернопіль, виявили міграційники

Нелегалів, які транзитом проїжджали через Тернопіль,  виявили міграційники

Днями у рамках проведення операції «Кордон», яка тривала з квітня по листопад, міграційники виявили 6 нелегальних мігрантів, які транзитом проїжджали через Тернопіль.

Чотирьох громадян Узбекистану, віком від 20 до 37 років розшукали на залізничному вокзалі. Іноземці поводилися агресивно і чинили опір законним вимогам посадових осіб міграційної служби. За інформацією міграційників, вони їхали поїздом у напрямку Києва.

Під час відпрацювання автовокзалу також виявили нелегальних мігрантів – це двоє громадян Афганістану, у яких закінчився термін дії візи. Затримуватися у Тернополі вони теж не планували.

Щодо усіх іноземців працівники Управління ДМС в Тернопільській області прийняли рішення про примусове повернення, відтак найближчим часом вони зобов’язані покинути територію України.

Загалом за час проведення операції «Кордон» тернопільські міграційники виявили 134 нелегальних мігрантів, з них: прийнято рішень про примусове повернення до країни походження або третьої країни – щодо 131, прийнято рішень про примусове видворення щодо 8 іноземців та поміщено до Волинського ПТПІ – 4 особи, 7 рішень про примусове видворення виконано фактично.

Також притягнуто до адміністративної відповідальності: за ч. 1 ст 203 КУпАП – 301 особу; ст. 204 – 4 особи; ст. 205 – 35 осіб.

Заборонено подальший в’їзд на територію України 32 особам та 1 скорочено термін тимчасового перебування.

Управління ДМС у Тернопільській області