Очільник УДМС поінформував громадськість про стан оформлення біометричних документів

Очільник УДМС поінформував громадськість про стан оформлення біометричних документів

Із запровадженням безвізового режиму кількість охочих отримати закордонний біометричний паспорт збільшилась в 2-3 рази, у порівнянні з початком року. Про це повідомляє   прес-служба Вінницької ОДА.

Керівник управління державної міграційної служби України у Вінницькій області Борис Наливайко пов'язує ажіотаж із запровадженням безвізового режиму та настанням сезону відпусток. Також повідомлено, «Згідно рейтингів паспортів світу», вітчизняний біометричний паспорт посів 30-е місце. На зниження ажіотажу чекаємо наприкінці серпня – початку вересня місяця цього року. На даний час, для забезпечення належного рівня обслуговування населення працюють всі територіальні підрозділи нашої служби, таким чином в кожному районі області громадяни мають змогу оформити всі необхідні документи», – зазначив Борис Наливайко.

У вересні планується встановлення електронної черги у всіх територіальних підрозділах УДМС області. Борис Наливайко додав, що кожна територіальна громада має право на придбання спеціальних станцій для оформлення закордонних паспортів та ID-карток. Ці питання територіальні громади вирішують цілковито самостійно. З боку міграційної служби об'єднаним територіальним громадам надаються лише методичні рекомендації, технічна підтримка та консультації.

Наразі станцію для оформлення ID-карток та закордонних біометричних паспортів придбано в місті Вінниці і встановлено в Центрі надання адміністративних послуг по вул. Замостянській, 7.

Управління ДМС у Вінницькій області