УВАГА! ПІД ЧАС ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ АДМІНІСТРАТИВНІ ПОСЛУГИ В ПІДРОЗДІЛАХ ДМС НЕ НАДАЮТЬСЯ!

Працівники міграційної служби Рівненщини розпочали двотижневе підвищення кваліфікації

Працівники міграційної служби Рівненщини розпочали двотижневе підвищення кваліфікації

Працівники міграційної служби Рівненщини розпочали двотижневе підвищення кваліфікації

Згідно плану розкладу Управління ДМС України в Рівненській області, завідувачі секторів та головних спеціалістів міграційної служби розпочали заняття по підвищенню кваліфікації  за відповідною професійною програмою.

Лекції та тематичні заняття розпочато 12 лютого і проходять у Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Навчання триватиме два тижні та спрямоване на фахове удосконалення й оновлення знань та умінь працівників Управління і завідувачів секторів територіальних підрозділів міграційної служби.

До проведення тематичних зустрічей були залучені начальник УДМС України в Рівненській області Лілія Драпчинська, заступник начальника Управління – начальник відділу з питань громадянства відділу з питань громадянства, паспортизації та реєстрації Управління Ольга Паламарюк, та  завідувачі секторів УДМС. Слухачі матимуть змогу отримати знання від кандидатів та доцентів Національного університету « Острозька академія», професорів Рівненського гуманітарного університету та керівників управлінь Рівненської облдержадміністрації.

За результатами виконання програми двохтижневого семінару учасники підготують тематичні реферати та отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Управління ДМС у Рівненській області