Працівники УДМС Херсонщини навчаються запобіганню корупції
![Працівники УДМС Херсонщини навчаються запобіганню корупції](/assets/cache_image/news/2018/10/3382_724x0_803.jpg)
У Херсонському національному технічному університеті 24 жовтня викладачами кафедри державного управління та місцевого самоврядування проведено семінар з питань запобігання корупції з метою навчання державних службовців обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань. Основну увагу приділяли Антикорупційному законодавству України, Закону України «Про запобігання корупції» та іншим актуальним питанням у цій сфері.
Управління ДМС у Херсонській області