Результати конкурсу (УДМС України в Вінницькій області від 03 жовтня 2018 року № 235 -к )

Результати конкурсу (УДМС України в Вінницькій області від 03 жовтня 2018 року № 235 -к )

Список переможців конкурсу та другого за результами конкурсу кандидата на заміщення вакантної посади державного службовця УДМС України у Вінницькій області 

 

п/п

 

Посада

 

Кандидат

Загальна кількість балів

Примітки

1

Завідувач сектору оформлення документів 1-го міського відділу у м. Вінниці УДМС України у Вінницькій області

 

Кілієвич Олександр Павлович

 

 

17,8

 

Переможець конкурсу

2

Завідувач ресурсно-господарського  сектору  УДМС України у Вінницькій області

 

Гаврилюк Олександр Анатолійович

 

 

14,2

 

Переможець конкурсу

3

Головний спеціаліст  сектору організаційної роботи УДМС України у Вінницькій області

 

Самійленко Олександр Якович

 

 

14,2

 

Переможець конкурсу

4

Головний спеціаліст  Томашпільського районного сектору УДМС України у Вінницькій області

 

Любина Лілія Василівна

 

 

13,0

 

Переможець конкурсу

5

Головний спеціаліст  Оратівського районного сектору УДМС України у Вінницькій області

 

Вихрист Катерина Василівна

 

 

12,0

 

Переможець конкурсу

6

Головний спеціаліст  Козятинського районного відділу УДМС України у Вінницькій області

 

Балко Наталія Юріївна

 

 

11,8

 

Переможець конкурсу

7

Головний спеціаліст  Літинського районного сектору УДМС України у Вінницькій області

 

 

Горобчук Олександр Іванович

 

 

11,0

 

Переможець конкурсу

 

 

 

 

 

 

8

Головний спеціаліст  Томашпільського районного сектору УДМС України у Вінницькій області

 

Лукова Алла Анатоліївна

 

 

10,3

Другий за результами конкурсу кандидат

9

Головний спеціаліст  Оратівського районного сектору УДМС України у Вінницькій області

 

Дерунець В'ячеслав Вікторович

 

 

9,0

Другий за результами конкурсу кандидат

10

Провідний спеціаліст  1-го міського відділу у м. Вінниці УДМС України у Вінницькій області

 

Вишньовська Алла Володимирівна

 

 

8,9

Переможець конкурсу

11

Головний спеціаліст  Бершадського районного відділу УДМС України у Вінницькій області

 

Сапожнікова Алла Анатоліївна

 

 

8,0

Переможець конкурсу

12

Головний спеціаліст  сектору організаційної роботи УДМС України у Вінницькій області

 

Коцубальська Людмила Вікторівна

 

 

6,6

Другий за результами конкурсу кандидат

 

 

Управління ДМС у Вінницькій області